start publikacje szukaj dlaautorow cel informacje rada subskrypcja odredakcji

Zespół redakcyjny

Redaktor naczelny: dr hab. Edward Wilczewski, edward@utp.edu.pl

Redaktorzy tematyczni:

  • dr hab. Paweł Bereś, BeresP@iorpib.poznan.pl
  • dr hab. Magdalena Frąc, m.frac@ipan.lublin.pl
  • dr Lech Gałęzewski, lechgalezewski@op.pl
  • dr hab. Barbara Golińska, barbara.golinska@up.poznan.pl
  • prof. dr. sc. Danijel Jug, djug@pfos.hr
  • dr Sylwia Lewandowska, sylwia.lewandowska@up.wroc.pl
  • prof. dr. Siegrid Steinkellner, siegrid.steinkellner@boku.ac.at
  • dr hab. Barbara Symanowicz, bsymanowicz@uph.edu.pl
  • dr hab. Małgorzata Szczepanek, szczepan@utp.edu.pl

Redaktorzy statystyczni:

  • dr hab. Ewa Jendrzejczak, ewajend@wp.pl
  • dr hab. Anna Wenda-Piesik, apiesik@utp.edu.pl

Redaktorzy językowi:

  • prof. dr hab. Jadwiga Andrzejewska, jadwiga@utp.edu.pl
  • Robert Bryan Ross B.A. - native speaker, bryan.ross@byd.pl

 

Wydawcą Acta Scientiarum Polonorum serii Agricultura – Agronomy – Agronomia są:

Wydawnictwa Uczelniane Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy 
ul. ks. A. Kordeckiego 20
85-225 Bydgoszcz
tel. 52 374 94 82 
e-mail: wydawucz@utp.edu.pl
http://wu.utp.edu.pl/

Sekretarz: mgr Dorota Ślachciak

Adres redakcji Acta Scientiarum Polonorum serii Agricultura – Agronomy – Agronomia:

ul. ks. A. Kordeckiego 20
85-225 Bydgoszcz
tel. 52 374 94 82
e-mail: wydawucz@utp.edu.pl
http://agricultura.acta.utp.edu.pl/index.php?page=start&lg=pl

 

logoUTP

logoWUUTP

ebsco

cbr

index

psjc

 



Jeśli chcesz otrzymywać informację o nowościach na stronie wypełnij poniższy formularz.

E-mail:



Wybierz język subskrybcji:
polski
angielski

strona główna | publikacje | szukaj | dla autorow | cel i zakres | informacje | rada naukowa | subskrypcja | od redakcji

copyright © 2011 UTP Bydgoszcz
PROJEKT I REALIZACJA : GREGSOFT

TA STRONA UŻYWA COOKIE. Ta strona używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Więcej informacji na stronie Polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.